Galeria Bronowice

V severozápadnej časti poľského mesta Krakow sa nachádza Galeria Bronowice. Mnohí toto nákupné centrum objavia, pretože sa nachádza hneď vedľa predajne IKEA. Galeria Bronowice sa na rozdiel od Galerie Krakowska alebo Galerie Kazimierz nenachádza v blízkosti centra. Pre ľudí prichádzajúcich autom je to aj výhodou, keďže nemusia stáť v dopravných zápchach.

Galeria Bronowice

O obchodnom dome

Nákupné centrum Galeria Bronowice je jedno z najväčších v Krakove. Nachádza sa tu okolo 150 obchodných priestorov a do budúcna sa plánuje jeho rozšírenie. Obchodný dom pôsobí moderne. Čo sme my mali skúsenosti, väčšinou tu nebolo tak veľa ľudí. Možno aj preto, že sa nachádza ďalej od centra.

Čo sa v nákupnom stredisku nachádza?

V Krakove sú všetky obchodné centrá na naše pomery dosť veľké. Výber je tu široký. Na svoje si prídu milovníci módy, keďže obchody s oblečením sú tu na každom rohu. Predajne s elektronikou, mobilmi, počítačmi alebo napríklad aj zvieratká. Pre hladných sú k dispozícií stánky s rýchlym občerstvením alebo reštaurácie. V blízkosti Galérie Bronowice sú ďalšie obchody ako napríklad IKEA, OBI alebo Castorama.

Otváracie hodiny v Galerii Kazimierz

Otváracia doba je približne rovnaká každý deň v týždni. Avšak v nedeľu nemusia byť otvorené všetky obchody. V Poľsku je Galeria Bronowice zatvorená počas štátnych sviatkov. Najviac si dávajte pozor na 3. mája, 15. augusta, 11. novembra a na 40. deň od Veľkej noci. Takéto štátne sviatky na Slovensku nie sú. V prehľadnej tabuľke si môžete pozrieť otváracie hodiny Galerie Bronowice:

Deň Otváracie hodiny
Pondelok 9:00 - 21:00
Utorok 9:00 - 21:00
Streda 9:00 - 21:00
Štvrtok 9:00 - 21:00
Piatok 9:00 - 21:00
Sobota 9:00 - 21:00
Nedeľa 10:00 - 21:00
Galeria Bronovice Krakow Poľsko

Ubytovanie v Krakove

Veľa ľudí premýšľa, aké ubytovanie v Krakove si vybrať. My máme najlepšie skúsenosti so spoločnosťou booking, kde sa dá vybrať vysoký štandard za rozumné ceny. Ak si chcete vybrať ubytovanie podľa nášho odporúčania, kliknite na odkaz.