Krakow IKEA

V severozápadnej časti mesta hneď vedľa Galerie Bronowice sa nachádza IKEA Krakow. Nenájdete ju tak blízko centra mesta ako napríklad Galeriu Krakowska alebo Galeriu Kazimierz. Preto je asi najlepšia voľba prísť do predajne IKEA autom.

IKEA Krakow

Aký tovar môžete nakúpiť?

V predajni väčšinou nájdete nábytok, textil a rôzne bytové doplnky vhodné do bytu alebo domu. Postele, matrace, pohovky, kúpeľne, stoly, stoličky, spotrebná elektronika, v podstate všetko do vašej domácnosti. Ak plánujete zariadiť vašu domácnosť, všetko máte pod jednou strechou. Pohodlnejší nemusia zariaďovať izby postupne, ale môžu kúpiť zladený nábytok rovno ako celok do celej izby.

Otváracie hodiny

Otváracia doba predajne IKEA je od pondelka do nedele. Treba si dávať pozor na štátne sviatky, kedy je IKEA Krakow zatvorená. Poľsko má niektoré štátne sviatky ináč. Pozor na poľské sviatky v dňoch 3. mája, 15. augusta, 11. novembra a 40. deň od Veľkej noci. V tabuľke si môžete pozrieť otváracie hodiny:

Deň v týždni Otváracie hodiny
Pondelok 9:00 - 21:00
Utorok 9:00 - 21:00
Streda 9:00 - 21:00
Štvrtok 9:00 - 21:00
Piatok 9:00 - 21:00
Sobota 9:00 - 21:00
Nedeľa 9:00 - 21:00

Dobrá rada pri nákupe

Ak ste napríklad boli v Bratislave, krakowská IKEA je oveľa väčšia ako tá v hlavnom meste Slovenska. Je tu širší výber tovaru na rozľahlejšej ploche. V každom prípade treba uvažovať nad výmenou peňazí, aby ste mohli zaplatiť v poľských zlotých. V žiadnom prípade sa nenechajte oklamať výmenným kurzom a akceptujte kurz výmeny maximálne do 2% od stredového kurzu. Pri drahšom nákupe to môže byť rozdiel aj desiatky €.

IKEA Poľsko Krakow

Ubytovanie v Krakowe

Väčšina ľudí ostane v meste viac dní. V prípade, že hľadáte ubytovanie, odporúčame ubytovať sa cez booking. Ponúkajú vysoký štandard za rozumné ceny. Našu odporúčanú ponuku ubytovania získate kliknutím na odkaz.