Galeria Kazimierz

Obchodné centrum Galeria Kazimierz sa nachádza priamo v turisticky vyhľadávanej židovskej štvrti Kazimierz. Niekto sa poteší, že nemusí riešiť dopravu v Krakowe. Do Galerie Kazimierz prejdete z historického centra alebo židovskej štvrte pokojne aj pešo.

Galeria Kazimierz v poľskom Krakowe

Možnosti nakupovania

Na troch rozličných podlažiach nájdete rôzne svetové značky oblečenia. Na svoje si určite prídu dámy, páni, deti a aj športovci. Okrem rozličných predajní, ktoré ponúkajú svoje tovary alebo služby sa môžete dosýta najesť v niektorých reštauráciách alebo v stánkoch s rýchlym občerstvením. Niektorí si naopak z Krakova prinesú elektroniku.

Výber je naozaj veľký

Galeria Kazimierz v Krakove pôsobí moderným dojmom. Priestory sú rozľahlé a čisté. Ak ste fanúšikom nakupovania, nie je problém tu stráviť aj viac ako 3 hodiny. Ak by vám bolo nakupovania málo, môžete navštíviť Galeriu Krakowska alebo Bonarku city center. Obľúbené nákupné centrum je aj Galeria Bronowice. Hneď vedľa nej si môžete moderne zariadiť váš byt alebo dom v predajni IKEA.

Otváracie hodiny v Galerii Kazimierz

Otváracia doba je približne rovnaká. Výnimku tvorí nedeľa, kedy je otvorené kratšie. V nedeľu je navyše aj veľa obchodov zatvorených. Pozor si dajte predovšetkým na sviatky, kedy je zatvorené. A hlavne na tie poľské v dňoch 3. mája, 15. augusta, 11. novembra a 40. deň od Veľkej noci. V tabuľke si môžete pozrieť otváracie hodiny nákupného centra:

Deň v týždni Otváracie hodiny
Pondelok 10:00 - 21:00
Utorok 10:00 - 21:00
Streda 10:00 - 21:00
Štvrtok 10:00 - 21:00
Piatok 10:00 - 21:00
Sobota 10:00 - 21:00
Nedeľa 10:00 - 20:00
Galeria Kazimierz Krakow

Ubytovanie v Krakowe

Mesto s bohatou históriou má naozaj čo ponúknuť. Pri viacdennom pobyte je vhodné si zabezpečiť ubytovanie. Ak neviete dobre po poľsky alebo anglicky, odporúčame rezervovať si ubytovanie v slovenčine. Naše obľúbené tipy na ubytovanie získate kliknutím na odkaz.