Obchodný dom Galeria Krakowska

Približne 1 km severovýchodne od Hlavného trhového námestia sa nachádza obchodné centrum Galeria Krakowska. Veľmi dobrá poloha pri železničnej stanici umožňuje navštíviť obchodný dom aj pešo priamo z centra mesta.

Galeria Krakowska Poľsko

Čo nájdete v Galerii Krakowska

Obchodný dom Galeria Krakowska je naozaj rozľahlý. Na troch nadzemných podlažiach nájdete rôzne druhy obchodov. Na svoje si tu určite prídu dámy, keďže predajní s oblečením je tu asi najviac. Široký výber reštaurácií, barov a stánkov s rýchlym občerstvením poteší snáď každého na koho príde hlad. Ponuka značiek je obrovská od tých najlacnejších až po tie najdrahšie. Niektoré obchody poznáte zo slovenských obchodných domov, avšak množstvo značiek bude pre vás nových.

Otváracie hodiny

Galeria Krakowska je otvorená počas celého dňa. Pozor si treba dať na nedele, kedy je zatvorené. Otváraciu dobu si môžete pozrieť v nasledujúcej tabuľke:

Deň v týždni Otváracie hodiny
Pondelok 9:00 - 22:00
Utorok 9:00 - 22:00
Streda 9:00 - 22:00
Štvrtok 9:00 - 22:00
Piatok 9:00 - 22:00
Sobota 9:00 - 22:00
Nedeľa zatvorené

Novodobý moderný štýl

Obchodné centrum Galeria Krakowska v Poľsku bolo postavené v roku 2006. Priestory vyzerajú pekne a moderne. V obchodoch je čisto a hlavne počas vianočných sviatkov to tu pripomína pravú vianočnú atmosféru. Krásna výzdoba pôsobí príjemne. Galeria Krakowska je najplnšia práve v mesiacoch december a november alebo v prípade škaredého počasia. Najmenej ľudí tu býva tradične prvé a posledné 2 hodiny pred začiatkom a koncom otváracej doby.

Galeria Krakowska Krakow

Ďalšie obchodné centrá

Keďže je Krakov oveľa väčšie mesto než hocijaké mesto na Slovensku, nájdete tu množstvo nákupných centier. Pokojne môžete zamieriť do Galerie Kazimierz, ktorá sa nachádza v turisticky atraktívnej židovskej štvrti. Na periférií môžete navštíviť napríklad Galeriu Bronovice a IKEU, ktoré sú hneď vedľa seba. Ak nehľadáte moderné obchodné centrá ale skôr tradičné trhy, odporúčame Sukiennice alebo Starý Kleparz.

Ubytovanie v Krakove

Náš tip, kde si zohnať dobré ubytovanie za rozumnú cenu je rezervácia cez booking. Všetko v slovenskom jazyku. Môžeme vám odporučiť ubytovanie blízko Galerie Krakowska alebo ubytovanie niekde v meste Krakov.